Code: 37-PBSS-11.75X8.25
| Type | Presentation Bag |
|---|---|
| Flap | 30 mm |
| Pack Quantity | 12 |
| Material | Plastic |
| Colour | Transparent |
| Brand Name | Acorn Framing |
| Width | 21 mm |
| Height | 299 mm |
Code: 37-PBSS-11.75X8.25
Loading...
Bag Size 11.75 X 8.25" - 299MM X 210MM + 30MM ( PACKS OF 12 )
GBP (£)