Code: 37-PBSS-10X08
| Type | Presentation Bag |
|---|---|
| Flap | 30 mm |
| Pack Quantity | 18 |
| Material | Plastic |
| Colour | Transparent |
| Brand Name | Acorn Framing |
| Width | 262 mm |
| Height | 211 mm |
Code: 37-PBSS-10X08
Loading...
Bag Size 10"x 8" - 254MM X 203MM + 30MM ( PACKS OF 18 )
GBP (£)