Code: 37-PBSS-10X10
| Type | Presentation Bag |
|---|---|
| Flap | 30 mm |
| Pack Quantity | 12 |
| Material | Plastic |
| Colour | Transparent |
| Brand Name | Acorn Framing |
| Width | 254 mm |
| Height | 254 mm |
Code: 37-PBSS-10X10
Loading...
Bag Size 10"x 10" - 254MM X 254MM + 30MM ( PACKS OF 12 )
GBP (£)