Code: 10-1467EW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 28mm |
| Width | 20mm |
| Rebate | 20mm |
| Finish | Closed Grain |
| Colour | Grey |
| Profile | Bevel |
| Box | 150m |
| V. Pack | 36m |
| Pack | 12m |
| Minimum Order | 12m |
| Length | 3m |
Code: 10-1467EW
Loading...
Chop Service Available
Chop
The color in this range may not be exactly the same as on screen.
GBP (£)