Code: 10-1355FP
| Material | A-core |
|---|---|
| Height | 34mm |
| Width | 51mm |
| Rebate | 13mm |
| Finish | Matt |
| Colour | Grey |
| Profile | Scoop |
| Box | 43 Meters |
| V. Pack | 17 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 2.9 Meters |
Code: 10-1355FP
Light Grey
Loading...
Chop Service Available
Chop
Profile: W51mm H34mm R13mm
GBP (£)