Code: 10-1415BW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 32mm |
| Width | 30mm |
| Rebate | 26mm |
| Finish | Open Grain |
| Colour | Black |
| Profile | Flat |
| Box | 130 Meters |
| V. Pack | 36 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1415BW
Natutal - Black Wood Moulding
Loading...
Chop Service Available
Chop
Natutal - Black Wood Moulding
GBP (£)