Code: 10-1409AW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 20mm |
| Width | 30mm |
| Rebate | 14mm |
| Finish | Open Grain |
| Colour | Natural Timber |
| Profile | Dome |
| Box | 130 Meters |
| V. Pack | 36 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1409AW
Raw Wood Moulding
Loading...
Chop Service Available
Chop
Raw Wood Moulding
GBP (£)