Code: 10-1427AW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 35mm |
| Width | 52mm |
| Rebate | 14mm |
| Finish | Open Grain |
| Colour | Black |
| Profile | Scoop |
| Box | 54 Meters |
| V. Pack | 12 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1427AW
Loading...
Chop Service Available
Chop
Profile: W52mm H35mm R14mm
GBP (£)