Code: 10-1426AW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 21mm |
| Width | 23mm |
| Rebate | 14mm |
| Finish | Closed Grain |
| Colour | Black |
| Profile | Flat |
| Box | 100 Meters |
| V. Pack | 30 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1426AW
Loading...
Chop Service Available
Chop
Profile: W23mm H21mm R14mm
GBP (£)