Code: 10-1324AW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 29mm |
| Width | 60mm |
| Rebate | 14mm |
| Finish | Distressed |
| Colour | White |
| Profile | Reverse |
| Box | 47 Meters |
| V. Pack | 30 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
| Sight Edge | Silver |
Code: 10-1324AW
Box Qty: 49mt / V PK 30mts / Pack Qty 6mts
Loading...
Chop Service Available
Chop
Distressed White & Silver Sight
GBP (£)