Code: 10-1271DW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 42mm |
| Width | 28mm |
| Rebate | 26mm |
| Finish | Washed |
| Colour | Grey |
| Profile | Scoop |
| Box | 34 Meters |
| V. Pack | 24 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1271DW
Box Qty: 36mt / V PK 24mts / Pack Qty 6mts
Loading...
Chop Service Available
Chop
Grey White Fleck
GBP (£)