Code: 10-1264EW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 19mm |
| Width | 40mm |
| Rebate | 14mm |
| Finish | Veneer |
| Colour | Oak |
| Profile | Flat |
| Box | 78 Meters |
| V. Pack | 30 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1264EW
Box Qty: 80mt / V PK 30mts / Pack Qty 6mts
Loading...
Chop Service Available
Chop
Lacquered Limed Oak Veneer
GBP (£)