Code: 10-1230AW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 20mm |
| Width | 39mm |
| Rebate | 14mm |
| Finish | Washed |
| Colour | White |
| Profile | Flat |
| Box | 86 Meters |
| V. Pack | 30 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1230AW
Box Qty: 90mt / V PK 30mts / Pack Qty 6mts
Loading...
Chop Service Available
Chop
White Wash
GBP (£)