Code: 10-1189BW
| Material | Wood |
|---|---|
| Height | 38mm |
| Width | 52mm |
| Rebate | 26mm |
| Finish | Ornate |
| Colour | Silver |
| Profile | Reverse |
| Box | 26 Meters |
| V. Pack | 18 Meters |
| Pack | 12 Meters |
| Minimum Order | 3 Meters |
| Length | 3 Meters |
Code: 10-1189BW
Box Qty:26mt / V PK 18mts / Pack Qty 6 mts
Loading...
Warm Silver Brushed Patina
GBP (£)